אריזת מטענים

Posted by admin_intermoovers
Category:

אחת הפעולות העיקריות בהכנת המטענים להובלה זאת אריזתם במארזים המתאימים, תוך שימוש בחומרי אריזה ובאמצעים מיוחדים אחרים, אשר מקלים על עבודות ההעמסה והפריקה ועל קיבוע המטענים.

להגנת המטען מפני נזק ואבידות נדרש ביצוע של מערך פעולות שלם, הכולל בחירה באמצעיי האריזה הנכונים ושמירה על כללי ההעמסה, הפריקה, ההובלה והאחסון בהתאם לתכונות המיוחדות של המטען ובהתחשב בהשפעת גורמים חיצוניים שונים על המטען ועל אמצעיי האריזה. במהלך עבודות ההעמסה, הפריקה, ההובלה והאחסון ישנה השפעה של שלוש קבוצות עיקריות של הגורמים החיצוניים:

המכניים – מכות, דחיפות, רטט, עומס סטטי, חיכוך;

האקלימיים – השפעת המשקעים, האויר הלח, הערפל הימי, קרינת השמש, שינויי הטמפרטורה ועוד;

הביולוגיים – השפעת המיקרואורגניזמים, החרקים והמכרסמים.

חברת ההובלות "International mooves" מציעה שרותי אריזה מקצועית למטענים ממגוון סוגים:

–  אריזת רהיטים מרופדים וציוד משרדי;

–  אריזת ציוד חשמלי ביתי (טלוויזיות, מחשבים וכו');

–  אריזה מקצועית של מטענים שבירים;

–  אריזת חפצים אישיים תוך שימוש במתלים מיוחדים.

בעת ארגון ההובלות הבינלאומיות גודל ומבנה האריזה אמורים להבטיח את השימוש היעיל ביותר במעמס והנפח של הקרונות והאוניות. המטענים הארוזים מקבלים אישור להובלה אך ורק אם אריזתם עומדת בדרישות הטכניות המפורטות בסטנדרטים הממשלתיים. כל סוג של הובלה (ברכבות, דרך הים, במשאיות, במטוסים) מתאפיין בדרישות מיוחדות משלו כלפי שיטת האריזה.

חברת "International mooves" יכולה להבטיח את המידה המקסימלית של שלמות המשלוחים, העדר בעיות עם המכס וזריזות של עבודות ההעמסה והפריקה. הובלות בינלאומיות של משלוחים משותפים זה התחום בו לאריזה הנכונה יש חשיבות מיוחדת – הרי בארגון נבון של תהליך האריזה תלויות המהירות והאיכות של איחוד (קונסולידציית) המוצרים במחסן.

לעמוד שילוח בינלאומי לחץ כאן