הובלה אוירית

Posted by admin_intermoovers
Category:

הקריטריון החשוב ביותר להערכת האיכות של
הובלת המטענים איננו הבטיחות של המטען לבדה, אלא גם מהירות ההובלה. מהבחינה הזו ההובלה האוירית היא האפשרות העדיפה על כולן. מהירותה גבוהה פי כמה וכמה מזו של שאר סוגי ההובלות, וכאשר נדרשת הובלה של מטען למרחק רב תוך זמן קצר, להובלה האויריתפשוט אין תחליף. בעזרתה תוכלו לקבל מטען מכל יבשת תוך יממה אחת בלבד.

"International mooves" מציעה הובלת מטענים אוירית בינלאומית במגוון סוגי המטוסים וחברות התעופה. יש לנו רשת שותפים רחבה שפרוסה בכל היבשות, מה שמאפשר לעבור בזריזות את הליך המכסולספק במהרה הזמנות דחופות.

חברת ההובלות "International mooves" עוסקת בהובלה אוירית מאירופה, סין, אמריקה, רוסיה וארצות אחרות בעולם. במהלך שנות פעילותינו רכשנו ניסיון עדיר בתחום ההובלות הבינלאומיות וזכינו ביחס של כבוד מצד שותפינו ובאמון הלקוחות שלנו. להזמנה בכל קנה מידה אנשי המקצוע שלנו יימצאו את הגישה האינדיווידואלית שתתאים במיוחד בשבילה, ויתכננו את ההובלה בצורה הנוחה ביותר, בהתחשב בשיקולים הכספיים של הלקוח.

כשאתם משלמים על הובלות המטען האויריות אתם יכולים להיות בטוחים באיכות השרותים המסופקים, מכיוון ש-"International mooves" עובדת אך ורק עם חברות תעופה בדוקות בעלות מוניטין כלל עולמי. בשאיפתנו לבצע אתהובלות המטען האויריות הבינלאומיות לא רק מהר, אלא גם באיכות המקסימלית, אנו מציעים ללקוח מגוון רחב של השרותים הנלווים:

–  ביצוע הליך המכס

–  ביטוח מטענים

–  שרותי אחסון ועוד

 

בעת ביצוע ההובלות האויריות הבינלאומיות אנו מפקחים על מצב המטען בכל שלב של תנועתו, ומשלבים בצורה יעילה בין ההובלה הימית, ההובלה במשאיות וההובלה ברכבות. ניצול יתרונותיהם של כל סוגי התחבורה בשילובים שונים נותן לנו את האפשרות לתכנן ולבצע הובלה בינלאומית יעילה, אשר עומדת בדרישות של מהירות המשלוח והמחיר.

לעמוד שילוח בינלאומי לחץ כאן