הובלה ברכבות

Posted by admin_intermoovers
Category:

הובלת מטענים ברכבות היא אחת השיטות הנוחות ביותר להובלה שאינה מעמידה בסכנה את בטיחות המטען. ההובלה ברכבות מהווה אפשרות הכי נוחה מבחינת המחיר, ועל פניו נראית כדבר פשוט לביצוע. אולם המערך המסובך של מסלולי הרכבות עלול להוות מלכודת של ממש לא רק לקרון בודד, אלא אף לרכבת שלמה. רק צוות של לוגיסטים מקצועיים המתמחים בתחבורה מסוגל להבטיח שליטה מלאה בהובלהחסרת שיבושים של מטענכם.

 

בפנותכם לחברת "International mooves" תקבלו אפשרות לשלוח מטען בכל גודל ומשקל לכל מדינה בעלת רשת רכבות, ולהנות מחסכון משמעותי באמצעים הכספיים שלכם.

להובלה ברכבות אנו יכולים להציע:

–  קרונות (יתרון ההובלה בקרונות הינו היחס האופטימלי בין המחיר ומהירות המשלוח שהשיטה הזאת מספקת);

–  קרונות פתוחים;

–  קרונות מיוחדים (hopper);

–  קרונות קירור וקרונות מבודדי חום;

–  מכולות מכל הסוגים לאספקת ההובלה הבטוחה של המטען (כולל מיוחדות ואוניברסליות). סוג זה של ההובלות נפוץ מאוד, מכיוון שהמכולות הן בעלות מידות סטנדרטיות ומועברות בקלות על-ידי כלי תחבורה מכל הסוגים.

בחברת "International mooves" תוכלו להזמין את שרותי ההובלה ברכבות הבאים: הובלת מכולות ברכבות, הובלת מטענים בינלאומית ברכבות, הובלת מטענים בקרונות ובקרונות פתוחים, הובלת מטענים כבדים ברכבות.

בהפקידכם את ההובלה של המטען שלכם בידינו אתם יכולים להיות בטוחים כי הלוגיסטים המקצועיים של "International mooves" ידאגו לא רק לעמידה מדויקת בזמני ההובלה, אלא גם להעמסה ופריקה איכותיות תוך שימוש בכלים מיוחדים.

בזכות תבניות העבודה הבדוקות, המקצועיות של עובדינו ויחסי השותפות עם רשויות הרכבות במדינות שונות בעולם, יש לנו יתרון על-פני מתחרינו בתחום הובלת המטענים.

מגוון שרותינו בתחום ההובלות הבינלאומיות כולל גם:

–          ביצוע הליך מכס

–          הובלת משלוחים קטנים של מטענים

–          ביטוח

–          הובלת דברי אומנות

לעמוד שילוח בינלאומי לחץ כאן