הובלה ימית

Posted by admin_intermoovers
Category:

תולדותיה של
הובלה ימית בינלאומית מתחילות בעת העתיקה המוקדמת, בתקופתו של סנבד המלח, בה לא היו בנמצא לא משאיות ולא רכבות.

על אף המורכבות של ארגון הובלת מטענים בינלאומית דרך הים, מדובר בשיטה משתלמת וכדאית. הסיבה לכך היא האפשרות להעביר בדרך זו משלוחים גדולים – המעמס של האוניות הוא גבוה יחסית לאמצעיי תחבורה אחרים, והמסלולים הימיים מתייחדים ביכולת ההעברה הבלתי-מוגבלת שלהם.

חברת "International mooves" מבטיחה הובלת מטענים ימית מהירה ואיכותית. אנו מבצעים הובלות ימיות במסלולים הימיים הגדולים והבטוחים בעולם, הובלת המטען לנמל המוצא, אחסון, שילוח והובלה מהנמל למקום היעד.

המטענים מובלים במכולות ימיות מסוגים שונים. הן מבטיחות את הישמרות המטען, מאיצות את תהליך ההעמסה והפריקה ונוחות למיקום על האוניה או ברכבת, מה שמקטין את עלות ההובלה ונותן אפשרות להעביר את המספר המרבי של המטענים. הובלת מטענים שונים תוך שימוש במכולות מתאפיינת ביעילות גבוהה ומגבירה במידה משמעותית את האיכות של שרותי ההובלה הימית.

עקב הקשרים שישי לנו באירופה וסקנדינביה, אסיה, אמריקה הצפונית והדרומית ואוסטרליה, הלקוחות של "International mooves" נהנים מהאפשרות לקבל ולשלוח מטענים בכל העולם במחירים נגישים וברי תחרות ובמהירות המקסימלית האפשרית, תוך שילוב של אמצעיי תחבורה מסוגים שונים.

על אף שברוב המקרים הובלות ימיות בינלאומיות משמשות בתור חלק מההובלה המשולבת, ניתן להוביל מטען דרך הים גם אם מדובר רק בצורך להעבירו מנמל אחד לאחר. בכל שאר המקרים עדיף להשתמש באמצעיי תחבורה אחרים, למשל במשאית (על השרותים מסוג זה תוכלו לקרוא ביתר פירוט בעמוד הרלוונטי של האתר שלנו – הובלה במשאיות ).

אנו עוסקים בהובלות בינלאומיות לסוגיהן, על כן נוכל להציע גם הובלה ימית גרידא, וגם מערך שרותים שלם של הובלת מטען "מדלת לדלת", הכולל ביטוח, רישוי והליך מכס.

לעמוד שילוח בינלאומי לחץ כאן