הובלות

Posted by admin_intermoovers
Category:

אם אתם מחפשים מוביל מקצועי, אשר מסוגל לבצע הובלת מטענים בארץ עם היחס האופטימלי בין המחיר והאיכות, חברת "International mooves" מוכנה להציע לכם את כל התנאים לשיתוף הפעולה הכדאי ביותר. אנו מבצעים עבודות העמסה-פריקה בכל רמה של מורכבות: החל ממטענים גדולי מימדים של המיזמים התעשייתיים וכלה במעברי דירה או משרד.

התקשרו היום: 050-9776195

החברה שלנו מספקת את כל שרותי ההובלה והשרותים הנלווים:

–  הובלת מטענים, דירות, משרדים;

–  הרכבה ופירוק של רהיטים;

–  אריזת מטען;

–  ביטוח מטען מלא;

–  הובלת רהיטים, זכוכית, חלונות ראווה, דברי אמנות;

–  שרותי סבלים מקצועיים;

–  אספקת שרותים של מנגנוני הרמה ומנופים.

אנו עובדים בישראל כבר לא מעט שנים ויודעים היטב כמה חשוב לעשות מעבר בדיוק בזמן – על כן אנו מבטיחים עמידה קפדנית בלוח הזמנים של העבודות בהתאם לדרישות הלקוח.

מטרתנו היא לעשות את ההעברה במהירות וללא נזק למטען המועבר. אנו מבצעים את המשימות האלה בהצלחה מרובה, ותמיד זוכים לתגובות חיוביות מצד לקוחותינו בדבר העמידה של החברה שלנו בהתחייבויותיה.

הלוגיסטים שלנו עוקבים אחר שוק שרותי ההובלה ותמיד מציעים מחירים ריאליים ברי תחרות. הפקידו את ההעברה של חפציכם בידי מקצוענים! לחברה "International mooves" יש ניסיון רב בשוק הישראלי בתחום ארגון ההעברות ובמהלך שנות פעילותה היא רכשה את אמון הלקוחות, ביניהם גם מיזמים מסחריים וגם מזמינים פרטיים.

הובלה במרכז הארץ, הובלת מטען לצפון הארץ, מעבר משרד או דירה בדרום הארץ – אין לנו שום בעיה לבצע את כל המשימות האלה! "International mooves" מציעה הובלת מטענים לכל נקודה בישראל.

מלבד ההובלות בארץ החברה שלנו מתמחה גם בהובלות הבינלאומיות. ניסיון זה נותן לנו יתרון על-פני חברות הובלה קטנות. בתנאי תחרות די עיקשת חברת "International mooves" מציעה ללקוחותיה הובלת מטענים ברמה ראויה של שרות איכותי ובמחירים הכי נגישים.

לעמוד שילוח בינלאומי לחץ כאן

להובלות באשדוד לחצו כאן >>>

להובלות בפתח תקווה לחצו כאן >>>

להובלות בתל אביב לחצו כאן >>>